czwartek, 11 kwietnia 2013

sklepsamuel.pl

Witajcie Kochani,

Chcielibyśmy Was gorąco zachęcić do zapoznania się z bardzo interesującym sklepem z produktami naturalnymi. Oferta jest na prawdę bogata, a składy produktów są wręcz imponujące.


Naszym celem, celem sklepuSamuel.pl  jest promowanie ekologicznego stylu życia, a przede wszystkim naturalnego, a więc najlepszego dla każdego z nas. Cenimy życie zgodne z prawami natury, bo natura jest tak zaprojektowana, by jak najlepiej służyła człowiekowi, by dawała mu wszystko, czego potrzebuje do życia, zdrowia i szczęścia. Korzystając z nabytych doświadczeń, chcemy zaoferować naszym klientom nie tylko zdrowe i smaczne produkty, ale i naturalne kosmetyki dla każdego.
Wierzymy, że najlepszym sposobem na zachowanie młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia jest dostarczanie organizmowi witamin, soli mineralnych oraz mikroelementów pochodzących wprost z natury. Właśnie dlatego wszystkie nasze produkty są w 100% organiczne i poszczycić się mogą certyfikatem BIO.

Piękno da się pielęgnować… Uroda w zgodzie z naturą… Piękno jest wyrazem dobrego samopoczucia i satysfakcji. Dla wymagających klientów eubiona oferuje sześć serii produktów, które łączą codzienną pielęgnację z niepodrobionymi składnikami naturalnymi i z kojącym uczuciem niepowtarzalnej ulgi dla duszy jak i ciała. Linie FACE, BODY, ACTIVE, SENSITIVE, HAIR i SUN zaliczają się do certyfikowanych ekologicznych kosmetyków z ekologicznych upraw. Dla gwarantowanej jakości kosmetyków eubiona używamy tylko wysokiej jakości, naturalne składniki: cenne oleje naturalne, ekstrakty ziołowe i szlachetne ekstrakty kwiatowe.
Produkty eubiona: • są wytwarzane w sposób zeroemisyjny (CO2 neutral) • większość produktów eubiona jest odpowiednia dla wegan - wyjątek stanowią balsamy do ust oraz seria z miodem (czysty, nieprzetworzony miód)• Szampony i żele pod prysznic eubiona zawierają wyłącznie łagodne, cukrowe substancje myjące, które nie zanieczyszczają środowiska i ulegają całkowitej biodegradacji w czasie do 48 godzin, tak więc nie wpływają negatywnie na mikroorganizmy żyjące w wodzie • produkty eubiona nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników ani zapachów • nie zawierają także silikonów ani pochodnych przemysłu petrochemicznego • podlegają regularnym kontrolom i certyfikacji przez ECOCERT i otrzymały certyfikat dla kosmetyków naturalnych i organicznych w zgodzie ze standardami tej organizacji. Eubiona jest marką niemiecką, ale nazwa eubiona pochodzi od greckiego słowa „eubios”, które oznacza „dobry” oraz „dobrze”. I tak marka łączy w sobie „organiczność”, „przyjazność dla środowiska naturalnego” oraz „bliskość natury”. Jakość może być zagwarantowana… Produkty eubiona spełniają rygorystyczne wytyczne certyfikatu ECOCERT. ECOCERT jest obecnie największy niezależnym stowarzyszeniem kontrolującym w Europie. ECOCERT kontroluje zarówno składniki, jak i również produkcję w zakresie: • Składu produktów końcowych • Metody przetwarzania składników • Cyklu produkcji • Ochrony środowiska • Opakowania • Etykietowania Ecocert jest międzynarodowym, niezależnym stowarzyszeniem kontrolującym, działającym w zakresie ochrony środowiska. Jego główna siedziba znajduje się we Francji. Od 2002 roku ECOCERT zajmuje się kontrolowaniem jakości kosmetyków ekologicznych. Stworzyło do tego dwa określenia, o różnych kryteriach. Znakiem "ekologiczne i biologiczne kosmetyki" mogą być oznakowane produkty, w których ilść stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%, z których również przynajmniej 95% musi pochodzić z upraw biologicznych. Określeniem "biologiczny kosmetyk" są opatrzone produkty, których surowce naturalne pochodzące z biologicznych upraw stanowią przanajmniej 50%. Pozostałe kryteria stosowane przy kontroli obu klas produktów: • zakaz stosowania surowców (roślinnych, jak i zwierzęcych) modyfikowanych genetycznie • surowce pochodzenia zwierzęcego uzyskiwane tylko ze zwierząt żywych (np.mleko, miód) • zakaz testowania produktu końcowego na zwierzętach • rezygnacja z syntetycznych substancji zapachowych i barwiących • zakaz stosowania sztucznych tłuszczy, olejów, silikonów, parafiny i innych substancji uzyskiwanych przy destylacji ropy naftowej • emulgatory PEG są zabronione • jako konserwanty dozwolone są m. in. następujące substancje: kwas benzoesowy, kwas mrówkowy, kwas sorbinowy, salicylowy i ich sole • w celu odkażenia surowców do produkcji kosmetyku, jak i produktu końcowego, rezygnacja z radioaktywnego naświetlania. Ecocert nadała dotychczas certyfikat około 1100 kosmetyków pochodzących od 80 producentów, z czego większość pochodzi z Francji.
Wszystkie produkty sklepuSamuel.pl posiadają certyfikaty.


Zapraszamy zatem do odwiedzenia sklepu www.sklepsamuel.pl oraz polubienie na Facebook`u www.facebook.com/sklepsamuel i udziału w licznych zabawach. Informujemy z radością, że już niebawem i u nas konkurs pod patronatem sklpeuSamuel.pl. 

Dobranoc!
G&M

11 komentarzy:

 1. Uwielbiam kosmetyki Bio i Eko właśnie za ich właściwości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego sklepu wcześniej nie znałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, świetna oferta. Podoba mi się :)
  A w Waszej zabawie chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam naturalne kosmetyki!
  muszę przejrzeć ofertę sklepu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam o istnieniu tego sklepu, ale brzmi interesująco, muszę się przyjrzeć bliżej ofercie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po krótkim oględzinach ;p stwierdzam iż miałam okazję testować dwa kosmetyki jakie są w ofercie: peeling do ciała z pestek winogrona i krem do rąk z echinaceą :) bardzo fajne produkty, bardzo sobie chwalę ten krem do rąk, fantastycznie regeneruje skórę, nawet tą popękaną :)

   Usuń
 6. nie znam tego sklepu:)
  bardzo lubię naturalne kosmetyki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę odwiedzić!
  Kosmetyki Bio królują na moich półkach :D

  OdpowiedzUsuń

 8. Zostaliście u mnie otagowani. ;] Zapraszam do zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jako SklepSamuel serdecznie dziękujemy za komentarze umieszczane pod notką na nasz temat. Zapraszamy oczywiście do naszego sklepu oraz do udziału w konkursie pod naszym patronatem. Asortyment naszego sklepu niebawem zostanie wzbogacony o nowe oczywiście w pełni naturalne produkty oraz kategorię MAKIJAŻ - oczywiście "naturalny". Kierujcie do nas swoje pytania, opinie nasz adres mailowy: biuro@sklepsamuel.pl jest do Waszej dyspozycji - na maile odpowiadamy do 48h.
  Serdecznie pozdrawiamy i do naszego sklepu zapraszamy.
  Załoga SAMUEL

  OdpowiedzUsuń