środa, 19 września 2018

Jesienny konkurs na poprawę nastroju

Cześć!

Dziś zapraszam Was na konkurs, gdzie nagrodą jest doskonały zestaw do pielęgnacji jesiennej :)

Pytanie konkursowe:
1. Jak wygląda Twoja jesienna pielęgnacja?


Nagroda:

Zestaw składający się z wybranego peelingu kwasowego: KLIK oraz serum ze śluzem ślimaka 100ml: KLIK.


Aby wziąć udział w konkursie należy:
- być obserwatorem mojego bloga - Wszystko o pielęgnacji,
- przesłać wiadomość konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl
BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI POLUBISZ:- FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- FanPage forever-young- KLIK.

Wygrywa osoba, która według mnie najkreatywniej i najciekawiej odpowie na pytanie i spełni wszystkie wymienione warunki.
Konkurs trwa w dniach: 19.09-26.09.2018r., zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej poprzez e-mail, z którego nadeśle wiadomość dnia 27.09.2018r.

W związku ze zmianami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (tzw. RODO) pragnę Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe, którymi dysponuję w swoich bazach, wykorzystuję jedynie do celów związanych z prowadzonym przeze mnie konkursem.

Informuję, również, że mają Państwo w każdym momencie prawo do żądania od mnie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody poprzez wysłanie e-maila na adres wszystkoopielegnacji@o2.pl  z wpisanym w tytule słowem COFNIJ. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do mojej wiadomości.

Powodzenia,
Greg

2 komentarze: