wtorek, 26 marca 2013

Brait - kurz nie ma szans!!

Witamy serdecznie!

Niebawem Święta, w związku z tym przedświąteczne porządki...
Dziś właśnie zachęcamy Was do zapoznania się z produktami, które są bardzo pomocne w tej własnie kwestii.

Brait - Spray do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych

Od producenta:

Nowy Brait do czyszczenia i pielęgnacji mebli

W ramach marki Brait pojawiła się nowa linia specjalistycznych spray’ów do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych. Dzięki nowoczesnej recepturze „Protect System+”, nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale także zabezpieczają meble przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniami, plamami i zaciekami.

Nowe preparaty do mebli Brait to unowocześniona kontynuacja produktów oferowanych przez firmę Dramers od kilkunastu lat. Wśród nowych spray’i znajdziemy m.in. linię pielęgnacyjną, dedykowaną specjalnie dla powierzchni drewnianych - Classic Almond o zapachu migdałowym oraz Classic Beeswax - o zapachu miodowym.

Formuła nowych preparatów Brait oparta została na sześciu substancjach aktywno- pielęgnacyjnych oraz składnikach antystatycznych, które tworzą delikatną kremową konsystencję, łatwą do równomiernego rozprowadzania na powierzchniach. Dodatkowo baza wyrobu opiera się na alkoholu etylowym, przez co wyróżnia nowe Brait’y na tle konkurencyjnych produktów w tej kategorii. Inne tego typu środki bazują na szkodliwym dla zdrowia alkoholu metylowym lub metoksyizoporpanolu - surowcach mogących wywoływać bóle i zawroty głowy. Dzięki zastosowanej recepturze, produkty Brait są nie tylko bezpieczne, skuteczne i wydajne, ale także pozostawiają efekt czystości i świeżości na długi czas.
Nowa szata graficzna to przede wszystkim profesjonalny design, wyższy i szerszy niż dotychczas pojemnik oraz wydajniejszy i wygodniejszy w użyciu rozpylacz. Czytelne informacje o zapachu, przeznaczeniu i efektach działania powodują, że każdy z nas bez problemu wybierze środek idealny dla swoich potrzeb. 


Opinia:

Do testów otrzymaliśmy dwa produkty w dwóch wersjach zapachowych: migdałowy i miodowy.

Produkty posiadają ładnie się prezentujące, praktyczne, wysokie opakowania. Ich pojemność jest imponująca- aż 350 ml, co za cenę ok. 8 zł jest niebywale opłacalną inwestycją.


Rozpylacz jest bardzo wygodny i wydajny w użyciu.


Bardzo miłym zaskoczeniem okazały się dla nas zapachy produktów, przeważnie stosowane przez nas w przeszłości miały nachalne, nieprzyjemne i niestety jednocześnie trwałe zapachy, co powodowało, że niezbyt chętnie po nie sięgaliśmy. Zapachy: migdałowy i miodowy spray'ów Brait są bardzo przyjemne i do złudzenia przypominają migdały, czy miód. Zapachy nie są nachalne, powodują, że chętnie sięgamy po te produkty.

Najważniejsze jest oczywiście działanie. Kurz, zanieczyszczenia zostają dzięki produktom dokładnie usunięte, pozostawiają na meblach delikatny połysk i jak już wspominaliśmy piękny zapach.
Zauważliśmy, że mają działanie prewencyjne- faktycznie zapobiegają osadzaniu się kurzu.

Reasumując:
Nowe spray'e Brait są dla nas absolutnie bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o produkty o produkty do czyszczenia i pielęgnacji drewnianych powierzchni. Wyróżniają się na tle innych produktów wieloma zaletami. Ich cena jest bardzo niska biorąc pod uwagę skuteczność, sporą pojemność i wydajność.

Czego Wy używacie do czyszczenia mebli? Czy już rozpoczęliście przedświateczne porządki?

Pozdrawiamy gorąco,
G&M

12 komentarzy:

 1. Również jestem zadowolona z tych produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam rzeczy do kurzu właśnie w formie Sprayu :) dla mnie to najlepsze rozwiązanie :) ja umyłam okna i podłogi- segmenty i szafy na koniec sobie zostawiłam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. ja obecnie używam sprayu Pronto, ale akurat mi się kończy, więc może wypróbuję teraz Brait :)
  kusi mnie ten miodowy i migdałowy zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam. Bardzo przydatny i przyjemnie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Używam tych produktów i spisują się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo lubię spray do mebli:)
  będę musiała się zaopatrzyć:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tez się polubiłam z tymi sprayami, zwłaszcza teraz, gdy tyle sprzątania przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam i raczej nie używam tego typu produktów :p ja stosuję szampon z wodą ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. W sam raz na porządku przed świąteczne :)

  OdpowiedzUsuń