niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs z marką Ducray z okazji Mikołajek:)

Cześć!

Jedni wola konkursy kreatywne, inni np. z wiedzy o marce. Te ostatnie cieszą się szczególną popularnością na naszym blogu. Postanowiliśmy tym razem połączyć te dwie opcji i stworzyć wyjątkowy konkurs z okazji wyjątkowej okazji- Mikołajek!
Serdecznie zapraszamy!Na czym polega konkurs?
Konkurs polega na kreatywnej wypowiedzi dotyczącej Mikołajek oraz udzieleniu odpowiedzi dwa pytania dotyczące produktów marki DUCRAY.

Zadanie główne

Dlaczego to właśnie Tobie Mikołaj ma wręczyć dermokosmetyki Ducray?

Pytania dodatkowe:
1.Jak nazywa się linia marki Ducray przeznaczona do pielęgnacji cery trądzikowej?
2.Wymień nazwy trzech produktów Ducray, które walczą z wypadaniem włosów.

Nagrody:
Wybierzemy 3 wg. nas najbardziej kreatywne i najlepsze zgłoszenia i nagrodzimy je trzema zestawami produktów do cery trądzikowej Ducray ( Ducray Keracnyl Żel do mycia twarzy 200ml + Ducray Keracnyl Control Krem 30ml).
Dodatkowo wybierzemy również 3 osoby, które otrzymają nagrody pocieszenia w postaci Ducray Neopeptide Men - spray przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- być publicznym obserwatorem bloga,
- polubić FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), nazwę pod jaką polubiono FanPage Wszystko o pielęgnacji (wystarczy imię i pierwszą literę nazwiska), link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Konkurs trwa w dniach: 6.12-13.12.2015r., zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość do 15.12.2015r.

Powodzenia,
G&M

8 komentarzy: