czwartek, 8 czerwca 2017

Relacja z mojej prezentacji na temat naturalnej marki kosmetycznej

Kochani,

W maju na jednym ze zjazdów w szkole kosmetycznej miałem za zadanie zaprezentować naturalną, ale jednocześnie małą znaną w Polsce markę kosmetyczną.
Postanowiłem, że będzie to marka SWISSPURE, która idealnie wpisuje się w powyższe schematy.Zaprezentowałem trzy produkty z różnych linii:
Bazę przeciwsłoneczną - KLIK, która doskonale chroni skórę przez promieniowaniem UV, dzięki filtrom mineralnym. Jest to produkt, który niesamowicie wygładza skórę i dzięki temu makijaż rozprowadza się niesamowicie gładko. Przez to, że produkt jest oparty na filtrach mineralnych- bieli, ale dla kobiet pod makijaż nie będzie to problemem.


Krem nawilżający, który nawilży, a nawet nawodni każdy rodzaj skóry - KLIK. Krem ma bardzo fajną, lekką konsystencję, a pomimo tego naprawdę doskonale nawilża i przyjemnie pachnie. Regularnie stosowany faktycznie poprawia nawilżenia i doskonale wygładza cerę.Tonik, który koi, nawilża i ożywia cerę- KLIK. Tonik ma głównie przywracać właściwe PH, ale w tym przypadku dostajemy naprawdę więcej- regularnie stosowany naprawdę poprawia kondycje cery, staje się po prostu ładniejsza:)


Produkty wzbudziły zainteresowanie i widzę, że ludzie są ciągle "głodni" nowości ze świata kosmetycznego.

Każdy otrzymał katalog, wprawdzie po angielsku, ale nie było to dla nikogo przeszkodą.

Ściskam,
Greg

5 komentarzy:

 1. Ciekawe, ciekawe... też nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. SWISSPURE rzeczywiście musi być mało znana bo ja niewiele wiem na jej temat

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa marka, coś tam już słyszałam o jej kosmetykach :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam wirtualnie, ale intrygujące :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczególnie ta baza przeciwsłoneczna nas zainteresowała :)

  OdpowiedzUsuń