piątek, 12 stycznia 2018

Ekologiczne zakupy z Better Land

Kochani,

Dziś zapraszam Was byście się przenieśli w bardzo fajne miejsce, jakim jest Better Land, czyli ekologiczna drogeria. Wyjątkowość tego miejsca polega m.in. na tym, że posiadają ogromny asortyment, począwszy od kosmetyków, poprzez produkty dla domu, a skończywszy na zdrowej żywności. W sklepie znajdziecie marki, o których zapewne wiele z Was jeszcze nie słyszała, a to kolejny powód, aby odwiedzić to miejsce:)

Ja zdecydowałem się na trzy produkty- płyn do prania z olejkiem lawendowym, skoncentrowany płyn do mycia naczyń oraz koncentrat do przygotowania płukanki do jamy ustnej.Płyn do prania posiada bardzo ładny, delikatny zapach i tak samo delikatny jest dla tkanin, co niezmiernie nie cieszy. Mimo wszystko bardzo dobrze spiera plamy i nadaje tkaninom miękkość. Jest wydajny i bardzo praktyczny w stosowaniu- KLIK.


Płyn do naczyń jest bardzo gęsty, od razu widać, że skoncentrowany, pachnie bardzo przyjemnie- cytrusami, intensywnie się pieni i dokładnie czyści naczynia. Bardzo ważną kwestią jest fakt, iż nie wysusza dłoni, jak inne, ogólnodostępne płyny, a na tym zależało mi najbardziej- KLIK.


Gwiazdą tego postu okazał się jednak płyn- koncentrat do przygotowania płukanki do jamy ustnej. Wystarczy kilka kropli dodać do kubka z wodą i zamieszać, by cieszyć się orzeźwiającą płukanką, która odświeża oddech pozostawiając uczucie świeżości na długo. Producent deklaruje, że 100ml jest równoznaczne z 130 litrami płynu do płukania. Ja lubię jednak mocno odświeżające płukanki, zatem i tego płynu dodaję kilka kropli więcej niż sugeruje producent, w związku z tym mój produkt nie będzie aż tak wydajny, ale mimo to wychodzi bardzo atrakcyjnie pod względem wydajności i tym samym ceny- KLIK.


Ściskam Was mocno,
Greg

5 komentarzy:

 1. Przyznam, że pierwszy raz widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kompletnie nie znam, ale płyn wygląda fajnie i w sumie nie jest tak drogi, patrząc na to, że to koncentrat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, ale zaciekawiły mnie bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre produkty, zarówno płyny jak i płukanka bardzo by się przydała :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekologiczne produkty jak najbardziej wskazane, szczególnie jeśli mówimy o detergentach. I do mycia powierzchni czy do mycia naczyń. Także w zmywarce, można dostać tabletki bez zbędnej chemii https://ludwikekologiczny.pl/ludwik-ekologiczne-tabletki-do-zmywarek/. Myją dokładnie i są w dobrej cenie.

  OdpowiedzUsuń