czwartek, 4 stycznia 2018

Noworoczne postanowienie- piękniejszy uśmiech:)

Witajcie Kochani!

To pierwszy post w Nowym Roku, stopniowo na blogu pojawiać się będą zmiany..
Zacznę od dobrej wiadomości numer jeden, a mianowicie zakupiłem nowy aparat, lustrzankę i teraz mam nadzieję moje zdjęcia będą lepszej jakości i będą Wam się bardziej podobać, wpierw jednak muszę ogarnąć sprzęt, gdyż fotografem nie jestem i nie idzie mi to aż tak łatwo :)

Postanowiłem dziś napisać o nowości Blanx, gdyż uwielbiam się uśmiechać, a myślę, że biały uśmiech to jedna z najlepszych wizytówek każdego z nas :)BLANX PRO Deep Blue 75ml pasta wybielająca do zębów z cynkiem

Zacznę z rozmachem- Blanx sytworzył serię Blanx PRO, w linii znajdziemy trzy produkty- o każdym z nich poczytacie TUTAJ.


Ja mam wersję z moim ulubionym kolorem i taki też kolor nosi moja pasta, czyli niebieska, ale różowym też bym nie pogardził :D
Jej konsystencja jest nieco żelowa, niezbyt gęsta.
Posiada miętowy smak, dla mnie jest dostatecznie orzeźwiający.
Jeśli chodzi o odświeżenie oddechu to pasta sprawdza się bardzo dobrze.
Produkt delikatnie się pieni, a używam szczoteczki sonicznej.
Doskonale oczyszcza zęby, sprawia, że są gładkie i lśniące.
Po dwóch tygodniach stosowania wyglądały na jaśniejsze, ma ewidentnie właściwości niwelujące i zapobiegające przebarwieniom.
Bardzo ważnym aspektem jest to, że nie powoduje u mnie nadwrażliwości, z którą ciągle walczę, choć pojawia się już tylko okresowo.
Owszem, znam pasty, które lepiej rozjaśniają przebarwienia, ale za to powodują nadwrażliwość, dlatego ta pasta jest jak dla mnie optymalna. Cenę ok. 25zł za 75ml też uważam za atrakcyjną.

Ściskam,
Greg

3 komentarze:

  1. tego wariantu nie miałam ale chętnie sięgam po pasty BLANX

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jakoś nie jestem fanką ich produktów :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię pasty Blanx, ale tej jeszcze nie miałam :)

    OdpowiedzUsuń