poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Odpowiedz na dwa pytania i wygraj zestaw świetnych kosmetyków do włosów

Kochani,

Niestety kończą się wakacje.., ale na ich zakończenie, aby zmniejszyć Wasze niezadowolenie, które z pewnością wielu z Was towarzyszy zapraszam na konkurs z marką KUMAZU oraz do skorzystania z rabatu, jaki udostępniła nam marka BARTOS.Pytania konkursowe:
1. Jaki produkt KUMAZU posiada tylko linia męska? (brak jej w linii kobiecej)

2. Eliksir KUMAZU stosujemy przed myciem, czy po myciu włosów?

Nagrody:
3 zestawy składające się 2 produktów KUMAZU:
- zestaw męski (szampon+eliskir)
- zestaw kobiecy (szampon+eliksir)
- zestaw kobiecy (szampon+odżywka)

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- być publicznym obserwatorem bloga,
BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI POLUBISZ:
- FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- FanPage KUMAZU - KLIK.

Wygrywa pierwsza, piąta i dziesiąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytania i spełni pozostałe warunki konkursu.
Konkurs trwa w dniach: 27.08-3.09.2018r., zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość dnia 5.09.2018r.W związku ze zmianami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (tzw. RODO) pragnę Państwa poinformować, że Państwa dane osobowe, którymi dysponuję w swoich bazach, wykorzystuję jedynie do celów związanych z prowadzonym przeze mnie konkursem.

Informuję, również, że mają Państwo w każdym momencie prawo do żądania od mnie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody poprzez wysłanie e-maila na adres wszystkoopielegnacji@o2.pl  z wpisanym w tytule słowem COFNIJ. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do mojej wiadomości.

Tak, jak wspominałem wyżej przygotowaliśmy z marką BARTOS rabat na zakupy:)

O produktach możecie poczytać na moim blogu: KLIK.
Zapraszam Was do sklepu bartoscosmetics.com :)Powodzenia,
Greg

4 komentarze: