niedziela, 17 lipca 2016

Happy, Happy, Happy...dental :)

Kochani,

Jako, że mam problem z nadwrażliwością zębów ciągle testuję jakieś nowości- pasty, płukanki, żele do fluoryzacji, by skutecznie nadwrażliwość zmniejszać.
Postanowiłem wypróbować pastę APACARE, która prócz wielu zadań miała zapewniać dla mnie to najważniejsze, o którym wspominam powyżej.
Pochodzi ona ze sklepu www.happydental.pl, który zaskoczył mnie swoim szerokim asortymentem, jak i życzliwym oraz profesjonalnym podejściem do klienta.
Pasta znajduje się w poręcznej tubie o ciekawej szacie graficznej. 75ml kosztuje 29,90zł- KLIK.Intensywny, miętowy zapach jest wyczuwalny już po odkręceniu zakrętki.
Tworzy delikatną pianę. Doskonale oczyszcza zęby, sprawia, że są gładkie i lśniące.
Najbardziej zaskoczyła mnie doskonała gładkość tuż po zastosowaniu, zdecydowanie jest to wyróżniające ten produkt spośród innych stosowanych prze mnie. Jeśli chodzi o odświeżenie oddechu to pasta sprawdza się znakomicie, świeżość trwa dłużej w przeciwieństwie do innych, znanych nam past.
Co do nadwrażliwości to różnica jest odczuwalna po każdym zastosowaniu, po kilku godzinach działanie się zmniejsza, zaś przy systematycznym stosowaniu odczuwam różnicę- zęby mniej reagują na ciepłe, zimne i słodkie pokarmy.

Wraz z pastą otrzymałem zestaw mini-produktów różnych marek, z którymi wcześniej nie miałem żadnej styczności. Okazuje się, że produkty te bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Przede wszystkim płukanki, które niesamowicie odświeżają oddech i zapewniają doczyszczenie zębów i przerw między zębowych.
Aby napisać o każdym produkcie osobno musiałbym stosować je znacznie dłużej, aczkolwiek wiele z nich z chęcią wypróbuję w wersji pełnowymiarowej.


Pozdrawiam,
Greg

5 komentarzy:

 1. sporo produktów, ja ostatnio mam problemy z dziąsłami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na szczęście nie mam problemów z nadwrażliwością zębów, ale dobrze wiedzieć, że pasta się sprawdza w swojej roli i łagodzi nadwrażliwość na zimno i ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na Happydental kupowałam Biorepair. Też bardzo dobra pasta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na sporą nadwrażliwość stosujemy właśnie elmex oraz elmex żel w takiej małej tubce, który stosuje się raz na jakiś czas ale działa cuda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że działa. Ja nadwrażliwe zęby miałam tylko po wybielaniu i sprawdził się w łagodzeniu Elmex.

  OdpowiedzUsuń