czwartek, 15 września 2016

Stres a potencja

Kochani,

Coraz częściej na naszym blogu pojawiają się opisy produktów, artykuły dotyczące innych tematów niż te dotyczące ściśle urody.
Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam artykuł na bardzo istotny i obecny problem, o którym nie mówi się zbyt wiele, a dotyczy wielu mężczyzn.Stres a potencja


Statystyki pokazują, że aż 40% mężczyzn po czterdziestym roku życia ma problemy z osłabioną potencją. Jak się okazuje, kłopoty w łóżku coraz częściej miewają również 30-latkowie. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest stres i przemęczenie, które jednym i drugim nie pozwalają w pełni wykorzystać seksualnego potencjału.  

Tempo codziennego życia i natłok spraw odbijają się osłabioną męską aktywnością seksualną. Stres i przemęczenie to jedna z głównych przyczyn problemów z erekcją. Te czynniki mogą skutkować pogorszeniem jakości i intensywności życia seksualnego. Jak temu zapobiec?

Stres – Twój największy wróg w łóżku
Stres to naturalna reakcja organizmu. Problemy zaczynają się wtedy, gdy bodziec stresogenny jest na tyle silny i długotrwały, że w efekcie nie pozwala mężczyźnie stanąć na wysokości zadania... Seksuolodzy podkreślają, że impotencja ma bardzo często podłoże psychiczne. Długo skrywane negatywne emocje, problemy natury depresyjnej, a nawet niepokój związany z kłopotami finansowymi lub rodzinnymi mogą odbić się na życiu seksualnym. Pierwsze niepowodzenie jest źródłem kompleksów, wyzwala stres, a każda następna nieudana próba zbliżenia pogłębia zażenowanie. Koło się zamyka, jeśli do stresu dodamy chroniczne przemęczenie oraz małą ilość snu.


Problem młodych i dojrzałych mężczyzn
Zaburzenia potencji bardzo często dotyczą młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają współżycie z partnerką. Strach przez zbliżeniem, nieśmiałość, poczucie niskiej wartości oraz obawa przed kompromitacją mogą być przyczyną kłopotów ze wzwodem. Z kolei u mężczyzn dojrzałych lęk przez seksem może być wynikiem poczucia niskiej wartości i obaw, że z racji wieku nie sprostają oczekiwaniom młodszej i wymagającej partnerki.


Relaks i odprężenie
Mężczyźni niechętnie opowiadają o swoich łóżkowych kłopotach, a wizyta u lekarza bywa dla nich ostatecznością. Na szczęście problemy ze wzwodem można pokonać skutecznymi sposobami. Czasami wystarczy odpocząć i zrelaksować całe ciało, aby nabrać nowych sił witalnych. Dobrym rozwiązaniem mogą być techniki relaksacyjne, które zniwelują poziom stresu i odprężą całe ciało. Masaż, ciepła kąpiel, a nawet wieczór z dobrą książką lub ulubionym hobby mogą okazać się niezwykle pomocne.


Suplement diety wsparciem dla mężczyzn
Jeżeli domowe sposoby nie przyniosą poprawy sytuacji, warto skorzystać z suplementów diety, które wspomagają działanie męskiego układu rozrodczego, zwiększają popęd seksualny i dodają energii. Tak działa m. in. Viveron marki GardenPharm– produkt dla mężczyzn w postaci wygodnych do połknięcia kapsułek, zapewniający długą i silną erekcję, z której będzie dumny każdy mężczyzna.
Siła natury
Zawarty w składzie  żeń-szeń sprzyja witalności i kondycji seksualnej oraz pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Buzdyganek naziemny wspomaga popęd i możliwości seksualne. Wyciąg z owsa wpływa na równowagę hormonalną. Wyciąg z macy pomaga zachować naturalną aktywność seksualną, energię i płodność. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności, jak również prawidłowych funkcji rozrodczych oraz prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, do których należy testosteron, a witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Z pewnością warto sięgnąć po sprawdzony sposób i zrobić wszystko, aby znów cieszyć się seksem i czerpać z niego pełną satysfakcję. W połączeniu ze zdrowym trybem życia, zbilansowaną dietą i odpowiednią ilością odpoczynku oraz wewnętrznym spokojem sukces w sypialnianej alkowie gwarantowany!

Pozdrawiam,
Greg

6 komentarzy:

 1. Bardzo ważny temat! Warto się z tym problemem zapoznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat istotny szczególnie dla mężczyzn :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś byłam świadkiem jak starszy Pan grubo po 60 tce wybierał leki na potencje, bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak małe te dawki, że nie wierzę, by cokolwiek to miało zadziałać. Poza tym wątpię, by w ogóle udowodniono działanie składników, może poza żeń-szeniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam ten produkt https://nplink.net/l6o0ighe

   Usuń