piątek, 14 października 2016

Ciekawe urządzenie od DermoFuture!

Cześć,

Współcześnie, dzięki specjalnym urządzeniom i to nie tylko do profesjonalnego użytku możemy dodatkowo zadbać o naszą skórę. Dzięki aparatowi DermoFuture produkt przeciwzmarszczkowy pod oczy, czy na okolice ust będzie działał po prostu lepiej:)DermoFuture - PROFESJONALNE URZĄDZENIE MASUJĄCE DO USUWANIA ZMARSZCZEK POD OCZAMI I W OKOLICY UST

Produkt ma bardzo ciekawy wygląd, łatwo i pewnie trzyma się go w dłoni. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że można go bez problemu zabrać w podróż. Głowica nie jest ani za duża, ani za mała, sprawia, że masowanie jest nie tylko przyjemne, ale i skuteczne.Dzięki delikatnym wibracjom można się nieźle zrelaksować, tym bardziej jeśli to ktoś nam wykonuje zabieg:)
Zastanawiacie się zapewne, czy sam masaż może wiele zdziałać.. otóż produkt działa tak, że rozgrzewa skórę do 40°C i wykorzystuje jonizację w celu właściwego przenikania preparatów.
My stosowaliśmy preparat szczególnie pod oczy, masując ruchami "do środka", w kierunku nosa.
Po kilku tygodniach regularnego (najczęściej codziennego) stosowania dopatrzyliśmy się zmniejszenia cieni pod oczami, wzrostu jędrności i poprawy ogólnej kondycji skóry.
Urządzenie DermoFuture naprawdę działa i sprawia, że pielęgnacja staje się nierutynowa i niebanalna.


Pozdrawiam,
Greg

5 komentarzy:

  1. Faktycznie ciekawe. Od dawna uważam, że pielęgnacja to za mało i przydałby się jakaś lekcja WF-u dla skóry. Takie urządzenie sporo ułatwia.

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo to bardzo ciekawy masażer, mam pierwsze zmarszczki w okolicy oczu, na razie nie rzucające się bardzo w oczy

    OdpowiedzUsuń