piątek, 24 maja 2013

Brait Multiclean

Witajcie Kochani,

Jesteśmy w trakcie przygotowań do egzaminów, dlatego też rzadziej pojawiają się recenzje i rzadziej odwiedzamy Wasze blogi, jednak obiecujemy, że niebawem się to zmieni!

Dziś zapraszamy na recenzję produktu, który bardzo przypadł nam do gustu.

Brait Multiclean - uniwersalny spray do czyszczenia powierzchni

Od producenta:

Brait Multiclean to nowa propozycja uniwersalnego spray’u przeznaczonego do czyszczenia wielu powierzchni, takich jak: drewno, szkło, metal czy sprzęt elektroniczny. Unikalna formuła preparatu została oparta aż na sześciu składnikach aktywno-pielęgnacyjnych i antystatycznych oraz bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym. Teraz Brait dostępny jest także w nowym, większym i bardziej wydajnym opakowaniu.

Czym odróżnia się Brait Multiclean od innych spray’ów dostępnych na sklepowych półkach? To przede wszystkim skład oparty na bezpieczniejszym dla zdrowia alkoholu etylowym, a nie alkoholu metylowym lub metoksyizoporpanolu, surowcach powszechnie obecnych w tego typu produktach, a których opary mogą powodować zawroty czy bóle głowy.

Druga kwestia to formuła „Protect System+” wzbogacona o składniki aktywno-pielęgnacyjne oraz antystatyczne. Kremowa konsystencja preparatu powoduje łatwe rozprowadzanie, a sam skład umożliwia czyszczenie różnych powierzchni, jak szkło, metal, drewno czy sprzęt elektroniczny. Brait Multicelan to produkt, który nie tylko usuwa zabrudzenia, ale chroni czyszczone powierzchnie przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniami, plamami czy zaciekami, pozostawiając świeży, owocowy zapach. Dodatkowo nowy rozpylacz oraz powiększone opakowanie sprawia, że czyszczenie tym samym środkiem różnych powierzchni staje się wygodniejsze i wydajniejsze.

Opinia:

Produkt posiadają ładnie się prezentujące, praktyczne, wysokie opakowanie. Jego pojemność jest imponująca- aż 350 ml, co za cenę ok. 8 zł jest bardzo opłacalne.


Rozpylacz jest bardzo wygodny i wydajny w użyciu.


Już na samym poczatku Brait zafascynował nas swoim pięknym zapachem cytrusów.
Najważniejsze jest oczywiście działanie.
Przetestowaliśmy go na wielu powierzchniach- na szkle, metalu, drewnie i sprzęcie elektronicznym.
Wszelkie zanieczyszczenia zostają dzięki preparatowi dokładnie usunięte, powierzchnie pozostają czyste, pachnące, bez plam i zacieków.
Zauważliśmy, że maj działanie prewencyjne- faktycznie chroni przed ponownym osadzaniem się kurzu..

Reasumując:

Tego typu preparaty są nam niezbędne, przetestowaliśmy ich na prawdę sporo, ale Brait okazał się najlepszy!
Nowy Brait spisał się doskonale, sięgamy po niego z wielką przyjemnością.

Znacie produkty Brait? Jeżeli tak to jak je oceniacie?

Pozdrawiamy!
G&M

1 komentarz: