środa, 15 maja 2013

Nieudana współpraca z sklepsamuel.pl

Kochani,

13 kwietnia ogłosiliśmy zorganizowany wraz z http://sklepsamuel.pl/ konkurs - Tutaj.
22 kwietnia ogłosiliśmy wyniki : tutaj, w ten sam dzień przesłano adresy Zwycięzców do wysyłki nagród i otrzymaliśmy wiadomość zwrotną, iż nagrody zostaną wysłane "na początku przyszłego tygodnia".
6 maja otrzymaliśmy informację od Pana, iż postara się przesłać numery przesyłek...
Od tego momentu całkowita cisza, nie odpisano nam na żadne wiadomośći!

Ostatnio wysłaliśmy z innego adresu zapytanie dotyczące kosztów przesyłki, odpowiedź nastąpiła po kilku minutach...., co świadczy o tym, że nasze e-maile dochodzą, tylko nikt nie raczy na nie odpowiedzieć.

Z wielką przykrością musimy oznajmić, iż do dziś nie dotarły do Zwycięzców nagrody.
Bardzo żałujemy, że podjęliśmy współpracę z taką firmą..... jedna blogerka miała do czynienia z tym sklepem i ostrzegała nas, jednak konkurs już trwał i postanowiliśmy dać im szansę i nie wycofywać się z tego przedsięwzięcia. Żałujemy!!

Jesteśmy bardzo oburzeni i poirytowani tą sytuacją.
Mimo wszystko przepraszamy Zwycięzców, którzy tak się starali i byli tak kreatywni:(

Pozdrawiamy serdecznie,
G&M

39 komentarzy:

 1. Będę unikać tego sklepu... oszuści

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze wiedzieć co oni za jedni, :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten sklep hmm chyba nie za bardzo szanuję blogerek :D
  Mi kiedyś napisali, (jak zapytałam się o współpracę:D??)
  Że w internecie już chyba same blogerki są bo co chwilą o nich dostają maile ale jednak ze mną przyjemnością podejmą współpracę...czekałam potem chcieli moje statystyki na końcu stwierdzili ,ze są średnie ale... podejmą ze mną współprace i napisali ,ze mogę mi wysłać taki ,a taki produkt
  ale ja sobie wtedy tak w duchu pomyślałam ,ze laski nie potrzebuję hehe
  i odpisałam,ze jestem pewna, ze wiele blogerek jest państwem zainteresowanym, a więc proszę wysłać im ten produkt :D I tyle hahah tak skończyła się nasza współpraca!

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, że firma tak się zachowała i nie wywiązała się ze swoich zobowiązań .. bardzo ucieszyłam się z wygranej, bo nie miałam jeszcze żadnego kosmetyku tej firmy ..
  po takiej akcji z pewnością nic od nich nie kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro mi, ze wyszła taka niemiła sytuacja...
  Mam nadzieję, że uczestniczki będą wyrozumiałe i nie będą miały Wam tego za złe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wywiązaliśmy się ze wszystkiego w kwestii tego konkursu, wysyłka nagród należała do sklepu i mamy ku temu dowody.

   Usuń
 6. Przykra sprawa... szkoda, że niektóre firmy nie szanują blogerek :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem, co maja oni na celu, robiac tak... ;<

  OdpowiedzUsuń
 8. W odpowiedzi na notkę informuję, że z uwagi na sytuację w jakiej znalazła się firma SAMUEL, a która jest powodem współpracy z firmą Choisee Natural Cosmetics z dniem 10.05.2013 roku zakończyliśmy działalność firmy zawieszając ją w dniu dzisiejszym. Przykro nam, ale "wchodząc" w konkurs na tym blogu nie było jeszcze podjętych decyzji i mieliśmy ufaliśmy, że sytuacja firmy ulegnie zmianie. Firma nasza została oszukana, sprawę prowadzi prokuratura w Kołobrzegu i do czasu wyjaśnienia sprawy oraz procesu sądowego wstrzymujemy naszą działalność. Przepraszamy za sytuację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez telefon powiedziano nam, że przed weekendem majowym nagrody wysłane zostały listami zwykłymi.... do nikogo nic nie dotarło. Z powyższego komentarza wynika, że w ogóle ich nie wysłano??

   Poza tym piszecie, że wy zostaliście oszukani, a co mają powiedzieć Zwycięzcy, którzy niczym Wam nie zawinili?

   Usuń
  2. Nie możemy brać udziału w toczącej się dyskusji. Oświadczamy, że przed ogłoszeniem konkursu nie planowaliśmy zawieszania naszej działalności. W chwili obecnej ważniejsze dla nas i naszych pracowników jest zadbanie o zabezpieczenie nie zaś prowadzenie polityki odbijania piłeczek. Poinformowaliśmy o sytuacji związanej z zawieszeniem naszej działalności i prosimy o uszanowanie tej trudnej dla nas w chwili obecnej decyzji. Do czasu toczącego się przeciwko Choisee Natural Cosmetics postępowania, którego celem jest odzyskanie przez nas utraconych pieniędzy w wyniku działań właścicielki tej firmy nasza działalność została wstrzymana. Prosimy również o nie wypisywanie oskarżeń pod naszym adresem bowiem jak już wspomniano - decyzja o zawieszeniu działalności nie należała do łatwych i podjęta została z przyczyn niezależnych od nas.

   Usuń
  3. To na łamach tego bloga odbył się konkurs i jak wiecie - wszystko co napisaliśmy jest prawdą. Jesteśmy zobowiązani do poinformowania Zwycięzców co się dzieje z ich nagrodami, bo wy się z tego nie wywiązaliście i nie odpisujecie na wiadomości od nas, ani od Zwycięzców.
   Na tym kończymy z wami korespondencję.

   Usuń
 9. przykra sprawa ;| jak tak można, brak słów!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również jestem zawiedziona sytuacją, w której wygraliśmy "nieistniejące" nagrody!!! Skoro Anonim twierdzi, że działalność firmy została zakończona z dniem 10.05.2012 roku, a w dniu 6.05.2013 roku wysłał do Was informację, że "postara się przesłać numery przesyłek", które wyruszyły do zwycięzców przed majowym długim weekendem, to proszę mi wybaczyć, ale nieścisłości są widoczne na kilometr!!! Oszuści to mało powiedziane!!! Sytuacja musi zostać poważnie nagłośniona! Sklep Samuel nawet nie raczy odpisać na maile z zapytaniem o wysłanie nagród! Nie ukrywam, że jestem zbulwersowana całą tą sytuacją i zachowaniem tejże firmy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam jeszcze, że to nie jedyny oszukany blog!!! Konkurs pod patronatem wspomnianego sklepu został również zorganizowany na blogu http://tusenskonaa.blogspot.com/

   Usuń
 11. Blog prowadzi nie tylko jedna osoba.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cóż, na 1000 współprac jedna okaże się felerna, bywa...

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślałam, że tym razem będzie to wyglądać inaczej, ale oni piszą ciągle to samo. Brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale kicha.. żalosne zachowanie. Jeszcze to był konkurs..

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo nieładnie z ich strony! robią sobie czarny PR, no cóż.. sami sobie szkodzą, ja np. po czymś takim nic bym u nich nie zamówiła

  OdpowiedzUsuń
 16. Przykra sytuacja.
  Nie przejmujcie się :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Współczuję Wam tej sytuacji!

  OdpowiedzUsuń
 18. super ze wyjasniliscie sytuacje!
  to sie ceni
  x x x

  OdpowiedzUsuń
 19. trzymajcie się kochani bo dla Was to trudniejsze niż się wszystkim wydaje ;)

  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 20. wow! Sytuacja wyszła kiepska. Gratuluję Waszej postawy:-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Straszna sytuacja :/ Teraz trzeba uważać nawiązując współprace  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news:*

  OdpowiedzUsuń
 22. co za beznadzieja CHAMY i tyle..

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie było to zbyt mile, jak się ktoś do czegoś zobowiązuje to powinien się z tego wywiązać.. ;/

  OdpowiedzUsuń
 24. Bez sensu. Czy ta firma jest niewiarygodna

  OdpowiedzUsuń
 25. No to ładnie sobie narobili... ja tam z pewnością nic nie kupię u oszustów.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten Pan zajmuje się również pisaniem biznesplanów. Co mogę o nim powiedzieć ? Jest niesłowny, kłamie. Nie dotrzymuje terminów określonych w umowie, i jeszcze mówi, że robi "łaske" zwracając część kosztów, których nawet nie zwraca. Jego druga firma nazywa się tak samo jak sklep - samuel. Tacy ludzie nie powinni prowadzić żadnej działalności gospodarczej, Nie polecam nikomu współpracy z Panem Wojciechem H. Chętnym z radością podam jego profil na fb :)

  OdpowiedzUsuń