poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Odpowiedz na pytania i wygraj zestaw Sweet&Natural od Delawell!

Kochani,

Mamy nadzieję, że Święta upływają Wam we wspaniałej, rodzinnej i ciepłej (pomimo niespecjalnie pięknej pogody) atmosferze.
Postanowiliśmy własnie dziś opublikować post z konkursem, gdzie wygrać możecie zestawy kosmetyków Delawell.


Na czym polega konkurs?

Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, dwa dotyczące produktów Delawell oraz jedno FanPage'a Delawell na Facebook'u.
Wygrywa pierwsza, piąta oraz dziesiąta osoba, która nadeśle poprawne zgłoszenie.

Pytania konkursowe:

1. Wymień nazwy wszystkich 100% olejów produkowanych przez markę Delawell.
2.  Przyspiesza gojenie ran (beta-glucan), dlatego warto aplikować ją w szczeliny powstałe na skutek pęknięć suchej skóry.. o jakim produkcie Delawell jest mowa?
3. Znajdź na FanPage'u Delawell i napisz datę zamieszczania tam informację o sprzedaży on-line nowej linii Delawell Sweet&Natural.

Nagrody:

3 zestaw Delawell Sweet&Natural, każdy składający się z dwóch pełnowymiarowych produktów. Zestawy są w różnych wersjach zapachowych, wysyłane będą losowo.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- być publicznym obserwatorem bloga,
- polubić FanPage Delawell na Facebbok'u (klik),
- polubić FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na
 wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), nazwę pod jaką polubiono FanPage Delawell i Wszystko o pielęgnacji (wystarczy imię i pierwszą literę nazwiska), link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Konkurs trwa w dniach: 6.04-11.04.2015r., zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość do 23.04.2015r.

Powodzenia,
G&M

11 komentarzy: