wtorek, 23 lutego 2016

Szampon dla Panów Foltene + niespodzianka dla Czytelników

Witajcie!

Nie mam jakiegoś sporego problemu z wypadaniem włosów, aczkolwiek szczególnie w okresie jesienno-zimowym zdarza się, że wypada ich więcej niż zazwyczaj. Wówczas sięgam po produkty wzmacniające i o takim będzie dziś mowa.Foltene pharma - SZAMPON WZMACNIAJĄCY PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN

Nowy skład zawiera opatentowany mukopolisacharyd o nazwie Tricosaccaride® oraz kompleks o właściwościach rewitalizujących i odżywczych.
Wzmacnia włosy normalne i cienkie, przywraca naturalną równowagę skórze głowy.
Działanie: Włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują zdrowy wygląd.

Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy, delikatnie wmasować i dokładnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby.

Opinia:

Szampon znajduje się w wygodnej, estetycznej butelce, można nabyć go już za ok. 23 zł w aptekach internetowych, co jest bardzo atrakcyjną ceną za 200ml produktu.Posiada dość gęstą, żelową konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Z takim zapachem w męskich produktach nie spotkałem się wcześniej, jest po prostu wyjątkowy.
Intensywnie się się pieni, ale nie zawiera SLS/SLES.
Szampon  łagodnie oczyszcza skórę głowy, jak i włosy z wszelkich zanieczyszczeń, radzi sobie nawet ze zmyciem olejkówPo zastosowaniu moje włosy są uniesione od nasady i  lśniące, ale nie przetłuszczone.. Zdecydowanie stają się bardziej podatne na układnie.
Działanie wzmacniające po dwóch miesiącach stosowania również zauważyłem, ale w tej kwestii zdecydowanie lepszym, precyzyjniejszym produktem byłyby ampułki z tej samej serii.


Teraz niespodzianka dla Was..Jeśli chcecie wygrać zestaw składający się z szamponu wzmacniającego dla kobiet oraz szczotki masującej napiszcie nam JAK WYGLĄDA PIELĘGNACJA WASZYCH WŁOSÓW NA WIOSNĘ, ABY PO ZIMIE ODZYSKAŁY BLASK I ZDROWY WYGLĄD?

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- być publicznym obserwatorem bloga,
- polubić FanPage InfoPlus Sp. z o.o. na Facebbok'u (klik),
- polubić FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), nazwę pod jaką polubiono FanPage
 InfoPlus Sp. z o.o. i Wszystko o pielęgnacji (wystarczy imię i pierwszą literę nazwiska), link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Na odpowiedzi czekamy od teraz do końca lutego 2016r.
Zwycięzca zostanie poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość do dnia dnia 2.02.2016r.

Pozdrawiam,
Greg

7 komentarzy: