wtorek, 13 grudnia 2016

Bio- C.L.A. od Pharma Nord

Witamy Was Kochani,

Staramy się, aby nasz tryb życia był jak najzdrowszy- dieta, ruch, sposoby na radzenie sobie ze stresem to główne aspekty tej dbałości. Dbając o sylwetkę wspomagamy się suplementami diety, w których działanie wierzymy, aczkolwiek uważamy je wyłącznie za dodatek, a nie podstawę naszego oddziaływania na ciało.
Dziś napiszemy Wam o BIO - C.L.A. z zieloną herbatą.


Pharma Nord - BIO-CLA z zieloną herbatą


90 kapsułek preparatu można kupić już za ok. 50 złotych w aptekach internetowych, występuję również w opakowaniu z 30 kapsułkamiBardzo nam się spodobało to, w jaki sposób producent pisze o produkcie, m.in., że jest produkt ułatwiający odchudzanie. Nikt tutaj nie zapewnia, że po miesiącu będziemy mieć ciało modelki/modela z pierwszych stron gazet... bo przecież wszystko zależy od nas. Ten preparat może wspomagać proces odchudzania. Tylko intensywnie trenując, zwracając uwagę na to, co i ile jemy możemy mówić o zdrowym podejściu do odchudzania, redukcji tkanki tłuszczowej itp.
Wracając do produktu..


Podczas jego stosowania i teraz, kilka dni po zakończeniu kuracji odczuliśmy mniejszą chęć na sięganie po coś słodkiego, a jeśli taka ochota nam przychodzi to jemy orzechy i suszone owoce - polecamy!
Zauważyliśmy, że jesteśmy bardziej pobudzeni, nie pijemy kawy, więc pewnie stąd takie działanie, które bardzo nam zresztą odpowiada. Dzięki temu produktowi czujemy się po prostu lepiej.
Lepsze efekty osiągnęła żeńska część bloga, gdyż również wykonywane ćwiczenia miały tu na celu wysmuklenie sylwetki. Jeśli chodzi zaś o męską część to obecny trening łączy w sobie budowanie masy mięśniowej, z tym, że priorytetem jest jak najmniejsze odkładanie się tkanki tłuszczowej i opisywany produkt zdecydowanie pozytywnie wpłynął na ten aspekt!

Kupując suplement Pharma Nord znajdziecie w opakowaniu kupon na darmowe opakowanie jednego z trzech produktów, marka doskonale wie jak zadbać o swoich pacjentów!Pozdrawiamy,
Greg&Mika

2 komentarze:

  1. ja biorę izotek z niczym go nie łączę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. szczerze mówiąc to stosowałem te tabletki i nieco mi pomogły w zrzuceniu paru kilogramów,które ciężko było mi zrzucić :)

    OdpowiedzUsuń