poniedziałek, 19 grudnia 2016

Konkurs świąteczny ze sklepem HappyDental!

Cześć:)

Prowadząc bloga od 2012 roku miałem większą lub mniejszą przyjemność współpracować z różnymi firmami. Do tej pierwszej grupy zalicza się sklep https://www.happydental.pl i bardzo się cieszę, że świąteczny konkurs organizuję dzięki takiemu wspaniałemu fundatorowi.
Tymczasem zapraszam Was na konkurs, a nagroda jest naprawdę świetna!

Na czym polega konkurs?
Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na dwa pytania dotyczące sklepu HappyDental oraz kreatywnej odpowiedzi na trzecie pytanie.
Wygrywają osoba, która poprawnie odpowie na dwa pytania dotyczące sklepu HappyDental i najbardziej kreatywnie wg. mnie odpowie na pytanie trzecie.

Pytania konkursowe:
1. W którym roku powstał sklep HappyDental?
2. Wymień 5 rodzajów szczoteczek, które można kupić w sklepie HappyDental.

3. Wymień i krótko uzasadnij jakie trzy aspekty dbania o zdrowie jamy ustnej uważasz za najważniejsze.


Nagroda:
Bezprzewodowy irygator  - PANASONIC DENTACARE EW-1211
Aby wziąć udział w konkursie należy:- być publicznym obserwatorem bloga,
- polubić FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- polubić FanPage HappyDental - KLIK,
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), nazwę pod jaką polubiono FanPage Wszystko o pielęgnacji oraz Deseos (wystarczy imię i pierwszą literę nazwiska), link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Konkurs trwa w dniach: 19.12 -26.12.2016r., zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość do końca bieżącego roku kalendarzowego:)

Powodzenia,
G&M

3 komentarze: