środa, 3 września 2014

Zapraszamy na konkurs już od 4.09.2014r.

Witajcie Kochani,

Tym razem mamy przyjemność ogłosić, że zorganizowaliśmy dla Was niebanalny konkurs, w którym do wygrania są kosmetyki Lavera.Zasady w pigułce:

2 razy w tygodniu ( we czwartki oraz w niedziele) na blogu pojawiać się będzie opis jednego produktu marki Lavera. Waszym zadaniem jest odgadnięcie nazwy produktu. Osoba, która jako pierwsza odgadnie jaki to produkt otrzyma go. Opisy pojawiać się będą w godzinach 22-23.00 przez 3 tygodnie, do wygrania jest 6 produktów Lavera.


Aby wziąć udział w konkursie należy:

- być publicznym obserwatorem bloga,

- polubić profil Lavera Polska na Facebook'u : https://www.facebook.com/pages/Lavera-Polska/135763093138702?fref=ts 
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), informację pod jaką nazwą polubiono profil Lavera Polska ("Lubię profil jako...") oraz link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.


Konkurs trwa w dniach: 4.09 - 21.09.2014r.

Zwycięzca każdego z produktów zostanie powiadomiony mailowo o wygranej przed kolejnym etapem konkursu. Wyniki będziemy podawać na bieżąco.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
G&M

6 komentarzy: