wtorek, 8 listopada 2016

EMOSTREFY - bo blisko z Tobą chcę być!

Kochani,

Mamy przyjemność poinformowania Was, iż marka Pharmaceris za pozyskane ze sprzedaży dermokosmetyków EMOTOPIC środki przeznaczyła w tym roku na stworzenie 11 EMOSTREF w szpitalach w Polsce, w których stanie 10 foteli do kangurowania i 20 leżanek do czuwania przy dzieciach. Wyposażenie skierowali już do kilku szpitali.


Pierwszy z EMOSTREFY skorzystał mały Tymon, który urodził się w szpitalu w Piasecznie.Jak można pomóc w budowaniu EMOstref? 
To proste! Wystarczy kupić dermokosmetyki EMOTOPIC, z których część dochodu przeznaczona jest na budowę miejsc przyjaznych rodzicom i ich dzieciom. Pomóc można także kupując maskotkę-cegiełkę – Koalę EMO. 10 złotych ze sprzedaży tej zabawki- poduszki zasili konto EMOstref, by finansować zakup kolejnych leżanek i foteli do kangurowania.

Nowy szampon EMOTOPIC wspiera budowanie rodzicielstwa bliskości 
W październiku dermokosmetyki EMOTOPIC zostały wzbogacone o nowy produkt - Fizjologiczny szampon nawilżający w piance. Nie narusza on istniejącej hydrolipidowej bariery naskórka niemowlęcia, a dzięki zawartości d-panthenolu i betainy dostarcza dodatkowej ochrony przed podrażnieniami oraz nadmiernym przesuszeniem i łuszczeniem. Dodatek ekstraktu z rumianku zmniejsza tendencję do nadwrażliwości na czynniki zewnętrzne, jednocześnie regeneruje skórę i wzmacnia włosy. Wyjątkowo łagodna baza myjąca nie szczypie w oczy, a piankowa formuła sprawia maluchom radość z kąpieli. Szampon polecany jest do codziennego mycia wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry głowy dzieci od 1. dnia życia. Rekomenduje się go także do stosowania przy nasilonej suchości i towarzyszącym świądzie skóry głowy dzieci i dorosłych oraz osób z AZS. Dochód ze sprzedaży tego dermokosmetyku także zasili budżet programu. Zgłoś lokalizację EMOstrefy 
Marka EMOTOPIC chce, by EMOstrefy powstały wszędzie tam, gdzie są potrzebne, dlatego zachęcamy do zgłaszania szpitali na stronie www.emostrefa.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Zgłoś potrzebę” i wypełnić krótki formularz, by poinformować, w jakich placówkach medycznych w Polsce brakuje rodzicom miejsc do budowania bliskości z dziećmi, w tych trudnych momentach pobytu w szpitalu. Ogromnym wsparciem będzie także pomoc w rozpowszechnianiu programu. Wspólnie uda nam się zbudować wiele EMOstref w całej Polsce.


Swoją drogą.. uważam, że taki jest czymś niezwykłym, cieszę się, że jest mimo wszystko wielu ludzi, którym los innych nie jest obojętny :)

Greg

10 komentarzy: