środa, 16 listopada 2016

Odpowiedz na 3 pytania i wygraj produkty, które Twoje włosy pokochają!

Kochani,

Wraz z marką Pilomax- producentem świetnych produktów do pielęgnacji włosów przygotowaliśmy dla Was konkurs z wiedzy o produktach plus bonusem w postaci pytania kreatywnego, zapraszamy!


Na czym polega konkurs?
Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na dwa pytania dotyczące produktów Pilomax oraz kreatywnej odpowiedzi na trzecie pytanie.
Wygrywają trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania dotyczące marki Pilomax+ najbardziej keatywnie wg. nas odpowiedzą na pytanie trzecie.

Pytania konkursowe:
1. Wymień dwa produkty marki Pilomax dle mężczyzn, które przeznaczone są do włosów ze skłonnością do nadmiernego wypadania.
2. Czy marka Pilomax posiada w swojej ofercie szampon do włosów przetluszczających się?
3. Jak dbasz o swoje włosy w okresie jesienno-zimowym (kiedy to narażone są na działanie zmian temperatur, ogrzewania, wiatru) aby wyglądały zdrowo i był pełne blasku?

Nagrody:
Miejsce I - Szampon + odżywka do włosów farbowanych jasnych
Miejsce II- Maska Aloes WAX 240m
Miejsce III- lSzampon WAX Daily do włosów cienkich

Aby wziąć udział w konkursie należy:- być publicznym obserwatorem bloga,
- polubić FanPage Wszystko o pielęgnacji na Facebook'u (klik),
- polubić FanPage Pilomax - KLIK,
- poinformować innych o konkursie (zamieścić baner z przekierowaniem do tego postu lub notkę na swoim blogu, w przypadku osób nie prowadzących bloga informację zamieścić na Facebook'u),
- przesłać odpowiedź konkursową na wszystkoopielegnacji@o2.pl , wraz z odpowiedzią należy podać nazwę użytkownika pod jaką obserwuje się blog ("Obserwuję jako...."), nazwę pod jaką polubiono FanPage Wszystko o pielęgnacji oraz Pilomax (wystarczy imię i pierwszą literę nazwiska), link, pod którym udostępniona została informacja o konkursie.

Tylko wiadomości zawierające wszystkie powyżej wymienione informacje będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Konkurs trwa w dniach: 16.11-23.11.2016r., zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, z którego nadesłano wiadomość dnia 20.11.2016r.

Powodzenia,
G&M

1 komentarz: