poniedziałek, 7 listopada 2016

"Zamień ból na odprężenie. Zregeneruj się. Odpocznij."

Kochani,

Zauważyliśmy, że w dzisiejszych czasach, gdzie panuje kult piękna ludzie dbają przede wszystkim o to, co widać, zapominając o tym czego nie widać tylko z pozoru.
Piękny makijaż i odpowiednia pielęgnacja nie zastąpią nam odpowiedniej diety, odpoczynku, czy wysiłku fizycznego. Jesteśmy za holistycznym podejściem do dbania o siebie.Niestety chyba nikt z nas nie może o sobie powiedzieć, że nie jest zestresowany, a stres jest przyczyną ogromnej ilości chorób.
Każdy może znaleźć sobie swój sposób na radzenie sobie ze stresem.
Jednym z takich sposobów jest z pewnością znany od wieków- MASAŻ.
My akurat chodzimy na masaże nie tylko ze względów relaksacyjnych, ale leczniczych, gdyż odczuwamy bóle kręgosłupa, jak i mięśniowe.


Jednym z miejsc, które z pewnością warto polecić jest gabinet masażu MASARNIA.
Po serii masaży, które tam odbędziemy wyrazimy swoją opinię w sposób dokładny, natomiast już dziś chcielibyśmy zapoznać Was z ofertą, jakie gabinet oferuje.


Na bardzo ciekawie prezentującej się stronie www.masarnia-twojmasaz.pl Państwo piszą o sobie:

Masarnia to coś więcej niż salon masażu. To tu harmonia ducha spotyka równowagę ciała, a przez stulecia doskonalone techniki, współczesną wiedzę i nowoczesne zastosowania. Naszym celem było wykreowanie miejsca wyjątkowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Stworzyliśmy niepowtarzalną, kameralną atmosferę, która zapewnia komfort, spokój, doskonałe samopoczucie oraz pozwala na osiągnięcie błogiego stanu relaksu.

Naszą kadrę stanowią doświadczeni i wykwalifikowani masażyści. Wiedza, umiejętności oraz empatia sprawiają, że doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy człowiek jest inny, a maksymalnie efektywny masaż, musi być perfekcyjnie dopasowany do jego potrzeb oraz oczekiwań. Takie podejście pozwala nam na redukowanie napięć w mięśniach, niwelowanie niedoskonałości fizycznych czy poprawę kondycji, ale przede wszystkim na odprężenie, dogłębny relaks i regenerację.

Dbając o najwyższy poziom zabiegów zapewniamy niespotykany nigdzie indziej komfort. Co nas wyróżnia? Harmonia, równowaga i przekonanie, że życie jest sztuką. Właśnie dlatego w naszej mini galerii regularnie prezentujemy przykłady niecodziennych odsłon codziennych przedmiotów. Dbamy o artystyczne walory wnętrza i mamy niezwykłą przyjemność wystawiać interesujące prace polskich twórców sztuki użytkowej.

Warto również poczytać o osobach wykonujących masaże, a w tym przypadku wszystko jest rzetelnie opisane i możemy zdecydować w czyje ręce chcielibyśmy trafić:) - KLIK.
Czymś niebanalnym jest możliwość odbycia wirtualnego spaceru po Masarni, zobaczcieTUTAJ.


Miejsce obfituje nie tylko w pozytywną i empatyczną atmosferę, ale jest urządzone w bardzo profesjonalny sposób, jest czyste i zadbane.

Z pełnym zakresem usług, jak i z cennikiem zapoznacie się również na stronie, wszystko wyjaśnione jest w sposób bardzo przystępny i przejrzysty.
Ściskamy,
G&M

4 komentarze:

 1. Wnętrze wygląda bardzo profesjonalnie! Ciekawa nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako, że jestem z Krakowa chętnie odwiedzę to miejsce.
  Też skłaniam się ku temu by dbać również, a może nade wszystko o to, czego nie widać tylko z pozoru. W końcu zdrowie ma się jedno, a ja siedząc przy komputerze po 10 godzin dziennie odczuwam dolegliwości..

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz, po ciężkim treningu przydał by się masaż w takim miejscu :( Miałam w życiu kilka kontuzji, seria masaży zawsze pomagała. Może się skuszę na to miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałem przyjemność korzystać z usług Miasarnii w Krakowie. Mam dość duże wymagania z uwagi na charakter pracy, ale wszystko przebiegło pomyślnie. Ból pleców i karku był czasami nie do zniesienia, a napięcia mięśniowe uniemożliwiały pełen relaks. Na szczęście po kilku sesjach mogłem w pełni odzyskać sprawność, bo tak to trzeba nazwać.
  Jeśli tylko ktoś ma podobne problemy, polecam.
  - Piotr

  OdpowiedzUsuń