niedziela, 29 stycznia 2017

Kosmetyki dla domu ze sklepu centralstore.net :)

Hej,

Dziś zaprezentuję Wam niektóre produkty ze sklepu centralstore.net
Zanim jednak przejdę do swojej opinii na temat poszczególnych produktów napiszę krótko o sklepie.
Sklep zajmuje się sprzedażą impregnatów do przeróżnych powierzchni w gospodarstwie domowym, do metalu, odzieży, obuwia, okien, szkła czy betonu. Oferowane produkty stworzone są w innowacyjnej nanotechnologii. Wiele osób nie ma świadomości o rewelacyjnych właściwościach powłok hydrofobowych. Powłoki hydrofobowe stworzone w nanotechnologii mają wyjątkowe właściwości odpychające wodę i zabrudzenia, są też ekologiczne i bezbarwne, nie zmieniają wrażeń dotykowych materiału, polecane dla alergików i wyjątkowo trwałe, w zależności od rodzaju impregnatu nawet 2 lata.


Zacznę od produktów, które najbardziej przypadły mi do gustu,a  a są to NANOCLEANER do elewacji szklanych oraz NANOCLEANER do mebli.
Jeden, jak i drugi produkt znajduje się w dużej butli, 500ml kosztuje ok. 20zł.
Produkty mają dość intensywne zapachy, początkowo mnie trochę drażniły, ale teraz jest już ok- wystarczy, że na kilka minut otworzę okno :)
Produkt do elewacji szklanych bardzo pozwala na bardzo sprawne oczyszczenie powierzchni, sprawia, że szkło zaczyna błyszczeć, znikają wszelkie ślady palców i innych zabrudzeń. Najważniejsze jest to, ze mam wrażenie, iż powierzchnie dłużej pozostają czystsze.
Preparat do mebli równie dobrze oczyszcza powierzchnie, sprawia, że lśnią i tak, jak w przypadku płynu do szkła zabezpiecza przed osadzaniem się zanieczyszczeń, przede wszystkim kurzu. Aczkolwiek nie ma tak i myślę, że nigdy nie będzie żeby nic się nie osadzało, bo przecież gdzieś ten kurz osiąść się musi :)Impregnat hydrofobowy do obuwia również jest całkiem przyzwoitym produktem, mam wrażenie, że chroni przede wszystkim przed wodą. Faktycznie buty w ogóle nie przemakają i są suche nawet po długim spacerze. natomiast zabrudzenia, jak to zabrudzenia powstają. Najdroższy produkt- Impregnat do kabin prysznicowych jest produktem do którego mam mieszane uczucia. Po zastosowaniu na kabinę prysznicową według wszelkich zaleceń z instrukcji producenta kabina faktycznie jest czyściutka i wszystko jest jak ma być. Ale już po kilku dniach znów powstają zacieki i tak to trwa aż do ponownego zastosowania impregnatu. Faktycznie woda osadza się krócej, ale zanieczyszczenia z żeli pod prysznic itp osadzają się w podobnym tempie. Być może coś z moją kabiną jest nie tak?
Aczkolwiek muszę przyznać, że połysk i czystość jaką daje tuż po zastosowaniu jest godna podziwu:)Reasumując, uważam, że produkty są bardzo przydatne, wysokiej jakości (pomimo że wady też mają) i jestem chętny wypróbować inne produkty marki :)

Pozdrawiam,
Greg

4 komentarze:

  1. ja też, do czyszczenia używam tych ogólnodostępnych

    OdpowiedzUsuń
  2. nie znam tej firmy :) ogólnie jestem jeszcze na etapie sprzątania tym, co mama kupuje, od czerwca przechodzimy z mężem na własne m4 więc wtedy będę testować wszystko chyba :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Czyszczenie kabiny to jakaś udręka, z takim preparatem na pewno byłoby to łatwiejsze :)

    OdpowiedzUsuń