wtorek, 27 stycznia 2015

Salvequick - plastry dla każdego

Kochani,

Kto z nas nie miał problemu ze skaleczeniami, otarciami, pęcherzami? Pytanie z pewnością retoryczne.
Z pomocą przychodzą nam m.in. plastry i o tego typu produktach dziś Wam napiszę.Wszystkie plastry Salvequick znajdują się w wygodnych, tekturowych kartonikach z miłą dla oka szatą graficzną.
Plastry w wersji Aqua Resist są wodoodporne i to nie tylko z opisu. Faktycznie nie odklejają się przy zetknięciu z wodą. Doskonale odizolowują uszkodzenia skóry od czynników zewnętrznych.
Dostępne są w różnych opakowaniach i rozmiarach,

Plastry w wersji Transparent posiadają wszystkie właściwości powyżej opisanych, poza tym są dyskretne- z przezroczystą folią i opatrunkiem w kolorze skóry.


Wariant Aloe Vera jest szczególnie delikatny, materiał jest szczególnie delikatny. Poza tym mamy tu do czynienia z wielostronnie pozytywnym działaniem aloesu.

Bardzo pozytywne wrażenie zrobiły na mnie plastry na pęcherze i otarcia na stopach. Jako, że często nowe obuwie powoduje u mnie takie przykre doznania najczęściej sięgałam właśnie po te.
Prócz oczywistych właściwości ochronnych powodują one przyśpieszenie gojenia. Stosuję je także profilaktycznie w miejscach na stopach gdzie mam spore skłonności do tego typu uszkodzeń naskórka.Znacie Salvequick?

Pozdrawiam,
Mika

13 komentarzy: